Hizero – Rewolucyjny Mop Automatyczny

Każdy z nas marzy o dokładnym i szybkim sprzątaniu. Nie każdy jednak zna tak innowacyjną technologię, jaką daje nam Hizero, czyli Rewolucyjny Mop Automatyczny. Zapragniesz go mieć, sprawdź sam.

 

4w1 dla każdego

 

Sprzątanie jest czasochłonne, szczególnie gdy dotyczy powierzchni podłóg. Nieustanne zamiatanie, zmywanie i czekanie na wyschnięcie podłogi to już prehistoria. Teraz za pomocą jednego urządzenia zmieciemy podłogę, umyjemy ją, wysuszymy i do tego mop wyczyści się samoistnie po skończonej pracy. Wydaje się niemożliwe? A jednak. Cała technologia znajdująca się w tym niewielkim i lekkim urządzeniu zaoszczędzi nam czasu i sił. Sam Hizero działa w trybie automatycznym i manualnym, a sprzątanie z jego pomocą to czysta przyjemność.

 

Prostota w obsłudze

 

Hizero nie posiada kabla, dzięki czemu unikamy ciągłego przekładania kabli z kontaktu do kontaktu. Producent zamontował w nim baterię, która po 4 godzinach ładowania energooszczędnego działa aż 80 minut bezustannie zachowując tą samą moc. Do wyczyszczenia 100m2 podłogi wystarczy 1 litr ciepłej wody i zaledwie 15 minut. Jak to działa? W specjalnym pojemniku umieszczamy wodę o temperaturze maksymalnie 60 stopni. Jeżeli zabrudzenia są silne, dodatkowo możemy skorzystać z renomowanego płynu do mopa, który zwiększy jego siłę podczas mycia. W urządzeniu znajduje się dodatkowy pojemnik na brudną wodę oraz na zabrudzenia suche. Właśnie tak - mop automatyczny Hizero działa znakomicie na sucho i na mokro. Urządzenie podświetla się poprzez światło LED, informując nas o systemie pracy. Jednocześnie przekazuje nam informacje o braku wody bądź wypełnieniu się pojemników zbiorczych. Czego można chcieć więcej?

 

Zadbaj o swoją wygodę

 

Jednogłośnie stwierdzamy, że Hizero - Rewolucyjny Mop Automatyczny to jedyne urządzenie na rynku o tak wysokim standardzie estetycznym i użytkowym. Co ważniejsze, z pewnością zachwyca również jego niewielka cena, która jest niczym w porównaniu z wygodą i czystością, jaką nam zapewnia. Jeśli pragniesz mopa idealnego, to wybierz właśnie Hizero.

Brak komentarzy