Namioty przemysłowe

Hale przemysłowe stanowią połączenie funkcjonalności i wytrzymałości tradycyjnego budynku z mobilnością tymczasowej konstrukcji, idealnie dopasowanej do konkretnego przeznaczenia. Firma Ekodynamic od wielu lat oferuje namioty przemysłowe skrojone na miarę indywidualnych potrzeb klienta. Zaopatrują się u nas zarówno właściciele niewielkich biznesów, jak i duże przedsiębiorstwa. Jesteśmy otwarci na propozycje osób zgłaszających się, dlatego nasze hale często powstają zgodnie z projektem przedstawionym nam przez klienta. Jeśli jednak nie mają Państwo możliwości wykonania własnego szkicu, nasi inżynierowie i konstruktorzy sporządzą go dla Nich zgodnie z rolą, jaką ma pełnić dana hala oraz z uwzględnieniem wszystkich uwag i pomysłów, które tylko przyjdą Państwu do głowy.

 

Konstrukcje wznosimy dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów budowlanych, odpornych na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, takich jak opady (deszcz, śnieg, gradobicie) i silny wiatr. Posiadamy własny zakład produkcji elementów stalowych oraz aluminiowych, niezbędnych do ich wykonania, dzięki czemu możemy wykluczyć ryzyko wszelkich nieścisłości, a także w znacznym stopniu skrócić czas oczekiwana na realizację zamówienia oraz zminimalizować związane z nim koszty. Namioty przemysłowe doskonale nadają się m. in. na biura (również tymczasowe, konieczne np. przy placu budowy), pasaże handlowe, magazyny, warsztaty, strefy rozładunku albo zakłady produkcyjne.

 

Na stronie internetowej http://www.ekodynamic.com.pl/pl znajdą Państwo prosty w obsłudze formularz, który należy wypełnić i wysłać do nas, aby uzyskać wstępną kalkulację kosztów. Z naszymi zleceniodawcami współpracujemy przez cały proces powstawania hali - od samego zalążka pomysłu, następnie projektu aż po montaż ostatecznie wybranej konstrukcji w docelowym miejscu. Wyróżnia nas stosowanie przemyślanych i funkcjonalnych rozwiązań - na przykład do wykonania pokrycia dachowego wykorzystujemy materiał, który przepuszcza światło, dzięki czemu w ciągu dnia nie jest potrzebne dodatkowe jego źródło, co pozwala zaoszczędzić pieniądze. Firma Ekodynamic może pochwalić się doskonale wykwalifikowanym zespołem pracowników - od projektantów, przez monterów oraz spawaczy, aż po kadrę kierowniczą odpowiedzialną za przebieg budowy. Naszą siedzibą jest Wrocław, a swoją działalnością obejmujemy cały Dolny oraz Górny Śląsk. W przypadku zainteresowania albo pytań zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego albo za pośrednictwem wiadomości e-mail.

Komentarze

Brak komentarzy